Zamknij
REKLAMA

Dwieście lat Pani Heleno!

10:45, 12.03.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

10 marca 2018 r. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Gorlic, Pani Helena Krzeszowska. Z tej okazji w domu Jubilatki odbyła się miła uroczystość w gronie rodziny, najbliższych oraz władz miasta. 

Życzenia pomyślności, wielu lat życia w dobrym zdrowiu i radości Dostojnej Jubilatce złożył burmistrz Rafał Kukla, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gorlicach Danuta Zakrzewska oraz przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Szymon Ślusarz.

Burmistrz odczytał uroczysty list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów - Mateusza Morawickiego. 

Pani Helena urodziła się w 19 marca 1918 roku w Białej Niżnej, w 1960 roku przeprowadziła się do Stróż, a następnie w roku 2000 do Gorlic. Może pochwalić się 7 dzieci, 8 wnukami, 12 prawnukami i 4 praprawnukami! Pani Helena wyszła za mąż w wieku 20 lat i przez całe życie zajmowała się gospodarstwem domowym. Mąż zaś pracował na kolei w Stróżach.

Rodzina do dziś wspomina pasję Pani Heleny do czytania książek. Przeczytała wszystkie książki dostępne w bibliotece w Stróżach! Wieczorami prosiła męża, by nabił mocno kaganek, żeby dłużej mogła czytać. Nieraz potrafiła czytać nawet do 4 nad ranem wciągającą pozycję! - opowiadają dzieci.

Pani Helenie gratulujemy pięknego Jubileuszu, życzymy zadowolenia z każdego nowego dnia, przeżycia w szczęściu i zdrowi wielu pięknych lat oraz wiele dobroci i życzliwości od najbliższych, sąsiadów i znajomych.

źródło informacji i foto: Urząd Miejski w Gorlicach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018