Zamknij
REKLAMA

Z G7 po nową sylwetkę

11:10, 09.08.2017 | Agencja Reklamy gorlice24.pl
REKLAMA
Skomentuj

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie i to jak wyglądasz zacznij od TRENINGU! G7 Twoja Strefa Fitness ogłasza letnią akcję „ Z G7 PO NOWĄ SYLWETKĘ” i rozdaje 100 karnetów za darmo!

Darmowe Vouchery będą rozdawane w recepcji klubu,na basenie,w Parku Miejskim, na terenie sklepu Kaufland - szczegóły dotyczące akcji znaleźć można na: www.fitness-gorlice.pl

 Dlaczego G7 Twoja Strefa Fitness?

Naszą misją jest Twój lepszy i zdrowszy styl życia oraz uśmiech, który towarzyszy Ci każdego dnia. Od 5 lat z pasją pomagamy realizować marzenia naszych klientów.

5 powodów dlaczego dla, których warto wybrać G7 Twoja Strefa Fitness:

  • Wyjątkowe podejście do klienta - Codziennie witamy Cię uśmiechem. Od przekroczenia progu klubu czujesz się wyjątkowo. Nasz Doradca, dokładnie analizuje Twoje potrzeby i cele treningowe. Wspólnie wybieracie rodzaj karnetu, trening lub formy zajęć, które będą najlepsze dla Ciebie. Codziennie witamy Cię uśmiechem. Od przekroczenia progu klubu czujesz się wyjątkowo. Nasz Doradca, dokładnie analizuje Twoje potrzeby i cele treningowe. Wspólnie wybieracie rodzaj karnetu, trening lub formy zajęć, które będą najlepsze dla Ciebie. Codziennie witamy Cię uśmiechem. Od przekroczenia progu klubu czujesz się wyjątkowo. Nasz Doradca, dokładnie analizuje Twoje potrzeby i cele treningowe. Wspólnie wybieracie rodzaj karnetu, trening lub formy zajęć, które będą najlepsze dla Ciebie.
  • Nasza kadra kocha fitness - Nasz team kocha fitness i z przyjemnością dzieli się z Tobą swoją pasją i wiedzą. W naszych klubach nie jesteś anonimowy, nasi trenerzy zawsze mają dla Ciebie czas - są zawsze przy Tobie i dla Ciebie.
  • Twój sukces jest dla nas najważniejszy - Dlatego zanim rozpoczniesz treningi, rozpisujemy indywidualnie Twój plan treningowy. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze zajęcia aerobiku były zawsze na czasie, najbardziej efektywne i nigdy nie były nudne.
  • Najlepszy karnet na rynku w najlepszej cenie – Jesteśmy przekonani, że za 99 PLN miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty w mieście J jesteśmy pewni, że za 119 zł miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty na rynku :) Jesteśmy pewni, że za 119 zł miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty na rynku :) Jesteśmy pewni, że za 119 zł miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty na rynku :) Jesteśmy pewni, że za 119 zł miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty na rynku :) Jesteśmy pewni, że za 119 zł miesięcznie nie znajdziesz lepszej oferty na rynku
  • Nie kupujesz kota w worku -  Zanim zdecydujesz się zostać z nami, możesz przez 7 dni, całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań sprawdzić nasz klub. Zanim zdecydujesz się zostać z nami, możesz cały dzień, a teraz w promocji przez 14 dni całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań sprawdzić nasz klub.

DLATEGO NIE MA CO CZEKAĆ! ZACZNIJ JUŻ DZIŚ ZMIENIAĆ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE!

ODBIERZ 14 DNIOWE ZAPROSZENIE I SPRAWDŹ NAS BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

(Agencja Reklamy gorlice24.pl)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018