Zamknij
REKLAMA

Dni Gorlic 2017 - pełen program

17:19, 05.04.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Na gorlickim Rynku wystąpi kilkanaście zespołów muzycznych, reprezentujących różne gatunki muzyczne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. LEMON i AFTER PARTY to gwiazdy Dni Gorlic 2017, które wybraliście podczas głosowania internetowego. Dla miłośników muzyki folkowej przygotowaliśmy dwudniowy Festiwal „4 Strony Karpat”, którego gwiazdami będą zespoły Trebunie Tutki i Dagadana. Wielbiciele muzyki poważnej będą mogli posłuchać jednego z najlepszych pianistów jazzowych na świecie – Vladyslava „Adzika” Sendeckiego i zwycięzcę Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków – saksofonistę Łukasza Dyczko. Ale to nie koniec niespodzianek! Piknik rodzinny, wesołe miasteczko, jarmark gorlicki, obóz wojskowy, fireshow, pociąg retro, zawody blackmintonowe – to tylko część atrakcji, które w tym roku przygotowaliśmy dla Was. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Dni Gorlic 2017.

29 kwietnia 2017 (sobota)

godz. 8.30 – 18.00, Hala OSiR
Międzynarodowy Turniej Crossmintona „Gorlice OPEN 2017”

godz. 14.00 – 19.00, plac przy Galerii EP w Gorlicach, ul. Kościuszki
Piknik rodzinny

Galeria EP wspólnie z Urzędem Miejskim w Gorlicach organizuje Piknik rodzinny. Piknik odbędzie się przy Galerii EP przy ulicy Kościuszki. W programie atrakcje:
- darmowe zjeżdżalnie i zamek do skakania
- występ klauna Roberto i zespołu Country
- popcorn i drobne upominki dla dzieci
- darmowe malowanie twarzy
- konkurencje sportowe
- ponadto Drogeria Triomen zaprasza Panie na darmowy makijaż firmy Joko, a pizzeria "Del Piero" i Zakłady Mięsne Szubryt na degustację produktów
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku proponuje swoje wyroby cukiernicze z niespodzianką

godz. 17.00 – 22.00, gorlicki Rynek
Festiwal „4 Strony Karpat”

godz. 17.00


SerenczaŁemkowski zespół folkowy założony w 1997 r. przez Romana Korbicza, Piotra Kwoki i Mirosława Trochanowskiego. W twórczości Serenczy muzyka łemkowska przeobraża się we współczesny, aczkolwiek wciąż akustyczny folk. Nowe aranżacje, czasem przesiąknięte klimatami z innych stron świata, sprawiają, że tradycyjne pieśni i tańce stają się bardziej atrakcyjne dla współczesnego słuchacza

godz. 18.15 


Orkiestra Świętego MikołajaZespół folkowy założony w 1988 r. Muzycy Orkiestry wierni są akustycznemu brzmieniu, ludowym manierom wokalnym, polskim inspiracjom. Poszukują również niekonwencjonalnych form muzycznych i brzmień, tak by grana przez nich muzyka cieszyła spore grono słuchaczy. Trzeba zaznaczyć, że zawsze są to ludowe „piosenki z tekstem”, w którym można doszukać się wielu odniesień do współczesności. Czasem zespół znajduje gotową piosenkę, czasem łączy kilka wariantów. Podobnie powstaje muzyka.

godz. 19.30, gorlicki Rynek


Kapela Hanki WójciakZespół założony w Krakowie, grający muzykę z pogranicza folku, word music, piosenki autorskiej. W muzyce zespołu słychać echa muzyki orientalnej i celtyckiej, polskie motywy ludowe, połamane rytmy, wokalną improwizację w rejestrze gwizdkowym. Prostota i powtarzalność motywów przeplata się tutaj z improwizacją, spokój z dzikością, radość ze smutkiem. To muzyka w swym założeniu bliska ziemi, ludyczna, taneczna i transowa zarazem.

godz. 20.45, gorlicki Rynek


Trebunie Tutki – gwiazda wieczoruTo muzykująca od pokoleń góralska rodzina, która nic nie tracąc ze swego charakteru, przeszła ewolucję od kapeli góralskiej po zespół koncertujący na największych festiwalach Muzyki Świata w Europie, a także w Azji i Ameryce Północnej. Umiłowanie tradycji i wierność góralszczyźnie nie ogranicza twórczości zespołu. Opierając się na tradycyjnym instrumentarium, skali góralskiej, budowie muzycznej i charakterze wykonania Krzysztof Trebunia-Tutka tworzy NOWĄ MUZYKĘ GÓRALSKĄ, wraz z zespołem rozwija i wzbogaca rdzenną muzykę o nowe melodie, współczesne teksty i awangardowe aranżacje kreując oryginalne polskie brzmienie.

godz. 20.30 – 22.00, Hala OSiR
III Blackmintonowa Bitwa pod Gorlicami - eliminacje

godz. 22.30, gorlicki Rynek
FINAŁ III Blackmintonowej Bitwy pod Gorlicami

30 kwietnia 2017 (niedziela)

godz. 12.00, Cmentarz nr 91, Gorlice, ul. Korczaka
102. rocznica Bitwy pod Gorlicami. Modlitwa ekumeniczna w intencji poległych w Bitwie pod Gorlicami.

Na Cmentarzu nr 91, w miejscu wiecznego spoczynku niemal 1000 żołnierzy, przedstawiciele różnych wyznań odmówią modlitwę ekumeniczną w intencji poległych w Bitwie pod Gorlicami. Na zakończenie delegacje i poczty sztandarowe wojskowe oraz cywilne oddadzą hołd spoczywającym na cmentarzu żołnierzom, składając wieńce i wiązanki kwiatów pod centralnym krzyżem-pomnikiem.

godz. 13.00, gorlicki Rynek
Musztra Paradna w wykonaniu Karpackiego Ośrodka Wsparcia Straży Granicznej

godz. 16.00, Sękowa
Rekonstrukcja Bitwy pod Gorlicami

godz. 17.00, Sękowa
"Szalowski" wspólne śpiewanie patriotyczne

godz. 18.30 – 22.30, gorlicki Rynek
Festiwal „4 Strony Karpat”
 

godz. 18.30


KRZIKOPATermin „tradycyjna muzyka górnego Śląska” rodzi zwykle mało skojarzeń. Krzikopa to zmienia, wydobywając z tradycyjnych „śpiywek” ich naturalne piękno i pompując w nie ogromną dawkę energii, nowych brzmień i rytmów. Zespół tworzy tak, jak to od najstarszych czasów robili ludowi muzykanci: ma być miło dla ucha, a i potańcować przy tym idzie. Tworząc muzykę dbamy, aby trafiała nie tylko w gusta muzyczne, ale i taneczne. Połączenie polki z elektro i kubańskim clave, śląskiego walczyka z motywami bałkańskimi i heavy metalem, oberka z rytmem DnB dla Krzikopy są dziwne jedynie na papierze.

godz. 19.45,


VOŁOSIZespół wymykając się wszelkim klasyfikacjom stworzył absolutnie oryginalny styl muzyczny. Przekraczając granice instrumentów smyczkowych tworzy muzykę na wskroś nowoczesną i atrakcyjną dla współczesnego odbiorcy – wyrastającą z karpackich korzeni, ale noszącą w sobie znamiona jazzowej improwizacji, naładowaną rockową energią, pełną niezwykle emocjonalnego przekazu. Ten fenomen sprawia, że VOŁOSI są uwielbiani zarówno przez publiczność wielkich rockowych festiwali, bywalców prestiżowych sal koncertowych, wielbicieli world music, ale i koronowane głowy. 

godz. 21.15,


DAGADANA – gwiazda wieczoru - Zespół jest polsko-ukraińskim kwartetem, łączącym różne   style muzyczne. Przeplatając jazz, folk i elektronikę tworzą niepowtarzalny język zespołu. Ciepłe wokalizy, przetwarzanie głosu na żywo, akustyczne brzmienie perkusji i kontrabasu oraz wykorzystanie dziecięcych instrumentów muzycznych, to recepta zespołu na oczarowanie słuchacza dźwiękami, których nigdy dosyć.

godz. 22.30, gorlicki Rynek
Fireshow – Teatr Eksperymentalny GCK „ERGO”Grupa tworząca spektakle teatru ulicznego, widowiska fireshow, happeningi, a także spektakle sceniczne. Młodzi artyści każdy spektakl wzbogacają nowymi umiejętnościami akrobatycznymi, elementami baletu i tańca nowoczesnego wnosząc do układów wiele unikalnych koncepcji.

1 maja 2017 (poniedziałek) – Piknik Rodzinny

godz. 10.00 – 18.00, Dziedziniec Ratusza
„Gorlice 1915. Pamiętamy” – wystawa, dioramy, obóz wojskowyJuż dzisiaj zapraszamy na podróż w czasie – do roku 1915. Trwa I wojna światowa. Na Ziemi Gorlickiej toczą się zacięte walki, ale decydująca bitwa o Gorlice dopiero przed żołnierzami… W centrum Gorlic (Dziedziniec Ratusza) powstanie obozowisko wojskowe (miasteczko frontowe) odtwarzające realia, w jakich żołnierze trzech wielkich armii – niemieckiej, austrowęgierskiej i rosyjskiej – przygotowywali się do Bitwy Gorlickiej, jednej z najważniejszych bitew frontu wschodniego I wojny światowej, która rozegrała się 2 maja 1915 r. W tym roku przypada 102. rocznicy tego przełomowego i historycznego wydarzenia. Wszyscy, którzy odwiedzą obóz, będą mogli na chwilę przenieść się w czasie (i przestrzeni) o ponad 100 lat. „Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych”

godz. 10.00 – 15.00, gorlicki Rynek
ZIELONY PUNKT

W Zielonym Punkcie będzie się można spotkać z gorlickim Ekodoradcą, który chętnie udzieli informacji na tematy związane z ogrzewaniem budynku, tzw. Uchwałą antysmogową (której przepisy wchodzą w życie już 1 lipca tego roku), odnawialnymi źródłami energii oraz ewentualnymi możliwościami uzyskania dofinansowania wymiany źródła ciepła czy termomodernizacji budynków. W ramachbZielonego Punktu prowadzony będzie pokaz kotłów firm DEFRO oraz SAS, które w swojej ofercie posiadają kotły spełniające obecnie najwyższe wymagania dotyczące emisji spalin i sprawności.

godz. 10.00, Gorlice, Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego
Obchody Międzynarodowego Święta Pracy

Tradycyjnie już 1 maja odbędą się obchody Święta Pracy. Pochód pierwszomajowy przejdzie spod Domu Nauczyciela pod Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego.

godz. 15.00-18.00, gorlicki Rynek
2. Przegląd Twórczości Gorlickiej Młodzieży

godz. 19.00, gorlicki Rynek
Koncert laureatów 2. Przeglądu Twórczości Gorlickiej MłodzieżyUrząd Miejski w Gorlicach, Gorlickie Centrum Kultury oraz Młodzieżowa Rada Miasta Gorlice serdecznie zapraszają na 2. Przegląd Twórczości Gorlickiej Młodzieży. Konkurs ma formę krótkiej prezentacji scenicznej, przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu miasta Gorlice i powiatu gorlickiego w wieku od lat 10. Przegląd odbędzie się 1 maja 2017 r. na scenie plenerowej na gorlickim rynku. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do Gorlickiego Centrum Kultury do dnia 15 kwietnia 2017 r. Szczegółowe informacje: 18 35 35 695 lub 662 108 846.

godz. 19.30, gorlicki Rynek
Koncert Łukasza DyczkoŁukasz Dyczko to utalentowany saksofonista, zwycięzca konkursu „Młody Muzyk Roku” i 18. Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków. Po mistrzowskim występie w Kolonii o „wschodzącej gwieździe muzyki poważnej” z Gorlic usłyszała cała Europa. Nominowany został także do nagrody Paszportów Polityki w kategorii muzyka poważna. Łukasz Dyczko jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Gorlicach oraz Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Obecnie jest studentem I roku UMFC w Warszawie u Pawła Gusnara. Od 10 roku życia gra na saksofonie. Nieustannie doskonali swoje umiejętności na warsztatach prowadzonych przez wybitnych artystów takich jak Arno Bornkamp, Jean Denis Michat, Christian Wirth, Jan Schulte-Bunert, Bartłomiej Duś, Paweł Gusnar i Matjaz Drevensek. Największym marzeniem Łukasza jest występ w Royal Albert Hall w Londynie.

godz. 10.00 – 20.00, gorlicki Rynek
Piknik RodzinnyZapraszamy na gorlicki Rynek na Piknik rodzinny. Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy moc atrakcji. Będzie dużo dobrej zabawy. W programie oprócz atrakcji wymienionych wcześniej także:
- kino 9D
- byk rodeo
- segwaye
- samochodziki
- dmuchańce
- tunel grawitacyjny
- ciuchcia „Strzała Południa"

2 maja 2017 (wtorek)

godz. 10.00-14.00, Miejski Zespół Szkół nr 5, ul. Krakowska
Zawody sportowe dla dzieci

godz. 10.00, Gorlickie Centrum Kultury
Poetycko Muzyczna Bitwa pod Gorlicami - przesłuchania

godz. 17.00, Gorlickie Centrum Kultury
Poetycko Muzyczna Bitwa pod Gorlicami – koncert laureatów i występ gościa specjalnego Mieczysława Szcześniaka„Poetycko-Muzyczna Bitwa Pod Gorlicami” rozgrywana jest od 1995 roku. To swoiste święto poezji i muzyki. To także eliminacja do Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Pomysłodawcą i pierwszym organizatorem Bitwy był ówczesny dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach Bogusław Diduch. „Poetycko – Muzyczna Bitwa pod Gorlicami” nabrała znaczenia w środowisku śpiewających autorów, wypromowała znanych dziś powszechnie artystów, wykonawców, tekściarzy i kompozytorów i znalazła trwałe miejsce na mapie ambitnych imprez muzycznych kraju

godz. 18.30, gorlicki Rynek
KRUSHERMuzyka Krusher to połączenie Hard Rocka i Rock'n'Rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach. Wokalistką zespołu jest gorliczanka Klaudia Kozień. Obecnie zespół promuje nowy album MetaLOA. Utwory zespołu były emitowane w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą. Utwór Ogień wygrał Podkarpacką Listę Przebojów. Zespół zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce i za granicą. Formacja ma na swoim koncie występy w prestiżowych klubach takich jak Rotunda (Kraków), Hard Rock Cafe (Warszawa), Progresja (Warszawa), Graffiti (Lublin), Alibi (Wrocław). Dużym osiągnięciem zespołu było stworzenie własnego festiwalu muzycznego pod nazwą Krushfest (www.krushfest.pl). Festiwal odbywa się we wrześniu w Jaśle, cyklicznie od 2009 roku. 

godz. 21.00, gorlicki Rynek
LEMON – gwiazda Dni Gorlic 2017LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie – może trafić na pierwsze miejsca list przebojów. Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy "LemON”, "Scarlett”, "Etiuda zimowa” w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną. LemON to także fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespół zgromadził blisko 400 000 fanów. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! Co najbardziej zaskakujące, nawet niekomercyjne niszowe utwory, takie jak "Lwia część”, "Dewiat”, "Litaj ptaszko” czy "Do świąt” – mają setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

3 maja 2017 (środa)

godz. 12.15, stacja PKP Gorlice
Pociąg retro do Gorlic i BieczaRozkład jazdy:
09:30 – odjazd ze stacji Nowy Sącz
12:15 – przyjazd do stacji Gorlice i udział w atrakcjach z okazji Dni Gorlic
12:40 – odjazd do Biecza (opcjonalnie)
13:00 – przyjazd do Biecza
13:00 – 15:00 – zwiedzanie Miasta Biecza, program aktywizujący
15:30 – odjazd ze stacji Biecz w drogę powrotną
16:15 – odjazd ze stacji Gorlice
18:30 – przyjazd do Nowego Sącza
Szczegółowy rozkład jazdy na stronie: www.kolejegalicyjskie.pl

godz. 9.45, Gorlice, Bazylika Mniejsza w Gorlicach
Część artystyczna i Msza Święta w 226. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 MajaPo mszy nastąpi przemarsz pod tablicę hr. Aleksandra Skrzyńskiego.

godz. 12.00, gorlicki Rynek
Uroczysta Sesja Rady Miasta GorliceBezpośrednio przed koncertem, podczas uroczystej Sesji Rady Miasta Gorlice Władysław „Adzik” Sendecki otrzyma tytuł Honorowego Obywatela Miasta Gorlice.

godz. 13.00, gorlicki Rynek
VLADYSLAV SENDECKI i EUROPEAN BLUE NOTE QUARTET
(w przypadku złych warunków atmosferycznych Sesja Rady Miasta i koncert odbędą się w Gorlickim Centrum Kultury)Światowej sławy pianista i kompozytor jazzowy, według magazynu „New York Village Voice” jeden z pięciu najlepszych pianistów na świecie zagra podczas tegorocznych Dni Gorlic! Władysław „Adzik” Sendecki, bo o nim mowa, wystąpi z projektem European Blue Note Quartet razem z Andrzejem Olejniczakiem (saksofon), Michael Mondesir (gitara basowa) i Mark Mondesir (perkusja).

Władysław Sendecki pochodzi z Gorlic, a swą przygodę z pianinem zaczął już w wieku 4 lat. Jako 11 letni chłopiec rozpoczął naukę w szkole muzycznej Fryderyka Chopina, którą kontynuował na Akademii Muzycznej w Krakowie i w Wyższej Szkole Muzycznej w Katowicach. We wczesnej karierze grał muzykę klasyczną, ale później poświęcił się jazzowi. Założył swoje zespoły “Extra Ball” oraz „SunShip” tworzące z ogromnym sukcesem jazz rock, podziwiane przez polskich fanów oraz zapraszane na festiwale w całej Europie. Współpracował z Polski Jazz Ensemble, Zbigniewem Namysłowskim oraz legendarnymi Novi Singers. Po emigracji do Europy zachodniej przyszedł czas na współpracę z czołowymi postaciami światowego jazzu, jak Lenny White, Marcus Miller, Ray Anderson, Billy Cobham, Jaco Pastorius, bracia Becker, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak. Władysław „Adzik” Sendecki koncertuje na największych scenach jazzowych Europy i USA. Wydaje kolejne płyty, cieszące się na całym świecie ogromną popularnością. W 2015 roku Sendecki otrzymał statuetkę „Dersława Karwacjana” za promowanie i rozsławianie Gorlic i Ziemi Gorlickiej.

„Adzik” Sendecki w swojej twórczości łączy elementy jazzu i muzyki klasycznej. Każdy z jego utworów emanuje niecodziennym natchnieniem, energią, ogromną przestrzenią i harmonią. Swe dźwiękowe obrazy Sendecki maluje wykwintnie wykorzystując pełnię barw jaką oferuje fortepian, zachowując tak niezwykle rzadkie dziś wśród pianistów wyczucie proporcji między melodyką a wirtuozerią. Właśnie dzięki temu Sendecki potrafi wciągnąć słuchacza w swe muzyczne opowieści.

Dla tych wszystkich, którzy nie będą mogli być wtedy z nami na gorlickim Rynku dostępna będzie transmisję na żywo z koncertu, którą będzie można obejrzeć na stronie Urzędu Miejskiego.

godz. 18.00, gorlicki Rynek


Rompey – zespół z Jasła, kreujący muzykę disco polo. W skład zespołu wchodzi Marcin Rąpała (lider zespołu, wokalista, twórca tekstów) oraz Tomasz Krupa (DJ Bello), który jest showmanem w zespole. Na swoim koncie mają hit "Passerati (Passat w TDI), który ma już ponad dziesięć milionów odsłon.

godz. 19.00, gorlicki Rynek


Kordian – pierwsza w Polsce formacja grająca góralskie disco polo. W skład zespołu wchodzi Wacław Cieślik, Tomasz Butrym, Anna Nowak i Magdalena Lippa. Wacław Cieślik to piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Zamiłowanie do muzyki i jego dusza artystyczna przyczyniły się do tego, że stał się współzałożycielem i wokalistą zespołu, w którym to przyjął pseudonim artystyczny - Kordian Cieślik. Porwał tłumy połączeniem rodzimego disco polo z folklorem spod Beskidów i Tatr. Muzycy zasłynęli dzięki przebojowi „Dziewczyna z gór”. 

godz. 20.30, gorlicki Rynek
AFTER PARTY – gwiazda Dni Gorlic 2017Zespół After Party w ciągu 3 lat wbił się w czołówkę Polskiej muzyki tanecznej. Każdy koncert grupy to świetne show i niezapomniane wydarzenie. Są fenomenem w Internecie – piosenka „Bujaj się” ma na portalu youtube.pl ponad 13 mln odsłon, a hit „Tylko Ona Jedyna” ponad 40 milionów! After Party koncertowali m.in. w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie i USA. Zespół w ciągu 5 lat nagrał 12 teledysków, wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów.

29 kwietnia 2017 (sobota) – 3 maja 2017 (środa)

Gorlice, ul. Piekarska
Jarmark Gorlicki - jarmark produktów regionalnych

Gorlice, Plac Dworzysko
Wesołe miasteczko

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

susisusi

9 20

nic ciekawego żadnych dobrych koncertów ,brakuje mi dobrych wykonawców 12:37, 06.04.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SztywniakSztywniak

1 4

Lemon nie jest dobry? 14:59, 06.04.2017


eeeee suabianzgoeeeee suabianzgo

1 12

EEE! a gdzie Kwiatek? :O MAsakra dawać Kwiatkowskiego! :D przyde! :D
14:24, 06.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JANUSZJANUSZ

5 16

Komu potrzebny Festiwal ?4 Strony Karpat 15:49, 06.04.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

elfelf

2 4

Przyjmij do wiadomości, że jak się jednemu kłaniasz nisko to drugiemu tyłek pokazujesz. 17:47, 06.04.2017


isuzuisuzu

0 4

Jaki zespol country przy ulicy kosciuszki 17:11, 07.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mismis

6 5

Lemon jes dla mnie ciezki zalezy kto i jaka muzyke lubi 17:53, 07.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

momomomo

8 8

czy ktoś jest w stanie podać do publicznej wiadomości kto lub co zainteresuje Gorliczan na tyle by ruszyli swoje cztery litery i przyszli się zabawić 23:04, 08.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

betibeti

3 6

lemon jest mega a końcu gorliczanie mieli gust ale żeby dawał fotki i autografy tak jak w innych miastach a nie zwiał jak zawsze jest u nas 22:38, 21.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

takaprawda takaprawda

5 1

Jakie miasto takie i "atrakcje". Nic ciekawego nudy i dno. Szkoda, że jeszcze nie ma jarzebin i baciarów bo byłby wtedy remizowy komplet. 13:15, 01.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

janjan

4 3

gwiazdy sa takie jakie byly wybrane w glosowaniu w tamtym roku tylko ze glosowalo az 350 osob ktore zdecydowaly za mieszkancow i mamy co mamy 17:51, 01.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma G24, 38-300 Gorlice, ul. Stróżowska 8, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez G24, 38-300 Gorlice, ul. Stróżowska 8 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone