Zamknij
REKLAMA

Złóż PIT w sobotę

10:10, 05.04.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Urząd Skarbowy w Gorlicach zaprasza na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 8 kwietnia, urzędnicy będą czekać na podatników, by pomóc im wypełnić i wysłać PIT przez system e‑Deklaracje lub udzielić informacji o ulgach i odliczeniach. W dniu tym na Sali obsługi klienta można będzie skorzystać z bezpłatnego szkolenia w zakresie elektronicznego składania zeznań.

Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku we wtorek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić Urząd Skarbowy
w Gorlicach w sobotę 8 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.
W godzinach tych czynna też będzie kasa w Urzędzie.

Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem. W urzędach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. W urzędach organizowane będą również krótkie szkolenia z wiedzy podatkowej.

W tym roku tylko wybrane urzędy otwierają swoje drzwi w sobotę. Lista małopolskich urzędów skarbowych, które organizują Dzień Otwarty jest dostępna na stronie Izby Administracji Skarbowej w Krakowie: www.malopolskie.kas.gov.pl

Ponadto w dniach 27 i 28 kwietnia zostaną wydłużone godziny pracy Urzędu Skarbowego w Gorlicach w celu umożliwienia złożenia zeznań.
W dniach tych Urząd będzie czynny do godziny 18.00. Również kasa
w Urzędzie w tych dniach będzie czynna do godziny 18.00.

Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorlicach informuje, że w dniach 10 i 24 kwietnia w godzinach od 15.15 do 18.00 na Sali obsługi będzie można skorzystać z bezpłatnych szkoleń w zakresie elektronicznego składania zeznań jak również z prezentacji usług PIT-WZ i PIT-OP.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone